Комплексне рішення у сфері ЖКГ
+38 (093) 177-15-67

Програмне рішення Smart BI

Сучасна аналітична система «Smart BI» спроектована за новітніми технологіями і міжнародними стандартами. Система миттєво відобразить повну картину вашого підприємства чи великого холдингу.

Головна задача системи спрямована на швидку візуалізацію поточного стану справ, ефективний аналіз попередніх періодів та контроль виконання планів.

Система орієнтована на сучасні технології, що дозволить вам користуватися нею будь де, використовуючи будь-який пристрій. Передбачено доступ до системи як зі стаціонарного ПК чи ноутбука, так і з планшетів, смартфонів чи будь-чого, де є доступ до мережі Інтернет та браузер. При цьому вам не слід перейматися, що у вас не дуже швидкий пристрій, всі обчислення робляться на сервері за лічені мікросекунди, а користувачу відображаються вже готові результати.

Основні характеристики системи, вона має всі найефективніші діаграми, гістограми, графіки, таблиці та багато інших типових елементів.

 

Система дуже гнучка в налаштуванні, має багато різноманітних кольорів, шрифтів та шаблонів. При потребі можна доволі просто додати будь-які нові елементи.

Однією з  найважливіших властивостей системи є те, що вам не знадобляться дуже дорогі фахівці для обслуговування системи. Вам не треба буде відправляти ваших співробітників на додаткові сертифіковані курси на півроку. Для обслуговування системи достатньо середньокваліфікованого фахівця з інформаційних технологій.

Таким чином, обираючи «Smart BI», ви отримуєте надзвичайно потужний інструмент, здатний аналізувати будь-які данні у будь-яких розрізах. Продукт, який вам надасть всю інформацію по вашому бізнесу. Це продукт, де ви отримуєте інструмент, з яким можна працювати одразу після покупки, а не через півроку, коли ви матимете підготовлені кадри.

Дякуємо за увагу
Ми будем раді співпрацю з Вами. Готові відповісти на всі Ваші питання
Зв'язатись з нами
Україна, 03150, м.Київ,
вул. Антоновича, 131 офіс 102