Комплексне рішення у сфері ЖКГ
+38 (093) 177-15-67

Програмно-апаратне рішення ОДС

 

ОДС – це апаратно-програмний комплекс. Розроблений для контролю та керування ліфтовим господарством та прибудинковою інфраструктурою.

Система є достатньо гнучкою та вміє працювати за двома основними механізмами:

 • Підключається до існуючої інфраструктури через існуюче обладнання будь якого типу (Промінь, Еталон, Комфорт, ДСС, та інші) завдяки авторському запатентованому пристрою модуляції та далі працює з цифровим сигналом.
 • Підключається до існуючої інфраструктури (чи створюється нова) завдяки власно розробленому пристрою керування прибудинковим та ліфтовим господарством.

Такі пристрої зв’язуються з центральною системою завжди щонайменше по двох незалежних сигналах. Можливі варіанти передачі сигналу Ethernet, Wi-Fi, 3G. Таким чином система має високу відмовостійкість, якщо один канал стає недоступним, то до кожного окремого об’єкта можна підключитись завдяки іншому каналу.

Через ці пристрої здійснюється контроль та керування ліфтовим та прибудинковим господарством завдяки розробленому програмному забезпеченню «DeskControl» (ПЗ).

Ключові відмінності нашого ПЗ для керування ліфтовим господарством:

 • Усі будинки поділені на сектори, до яких підключені будинки найближчого радіуса дії, в такі сектори можуть бути включені будинки з однієї чи різних вулиць.
 • Система не має обмежень по кількості підключення будинків чи ліфтів. На цей час у місті Києві підключено 8 651 багатоквартирних будинків та більш 13,6 тисяч ліфтів.
 • Вся система надає диспетчеру можливість через одне вікно підключитися до будь-якого будинку, ліфту, чи переговорного пристрою, який підключено до системи.

   

 • Неважлива кількість диспетчерів та як вони територіально розподілені (можливо підключення декількох контакт центрів у будь-якій точці світу, де є Інтернет), кожен диспетчер може підключатись та керувати будь-яким будинком чи ліфтом, якщо це не заперечують рольові обмеження.
 • Система вміє автоматично вмикати / вимикати світло одночасно по всьому місту, вміє підлаштовуватися під окремі потреби будинків чи районів (наприклад, у східних районах світло може вмикатися на 30 хвилин раніше ніж у західній частині міста). Також можливе ручне вмикання світла на окремому будинку.

Крім того DeskControl дозволяє:

 • Підключатися до гучномовців у ліфтах та парадних і через них спілкуватися з мешканцями, у яких виникли проблеми.
 • Перезапускати ліфт.
 • Отримувати інформацію з датчиків ліфту: датчик відкриття дверей, датчик полу, датчики відкриття машинного приміщення.
 • Отримувати інформацію з будь-якого підключеного обладнання, таких як: бойлерні, котельні, керування світлом, та інші.
 • Розділяти райони міста окремими групами, секторами та кольорами.

У ПЗ DeskControl реалізовано простий інтерфейс, в якому видно одразу все місто та легко перейти на будь-який будинок.

 

Дякуємо за увагу
Ми будем раді співпрацю з Вами. Готові відповісти на всі Ваші питання
Зв'язатись з нами
Україна, 03150, м.Київ,
вул. Антоновича, 131 офіс 102